Ürün Grupları
S.T. Dupont Ligne2 Çakmak16817
Yeni Ürün
2.677,17 TL
2.114,97 TL
S.T. Dupont Gold Çakmak 16427
Yeni Ürün
3.351,15 TL
2.647,41 TL

Şıklığı ve zarafeti lüksle buluşturan prestij kalemler Marka Kalem; de…
Tarzınızı prestij kalem ve aksesuarlarla tamamlayın…  Size yakışan en zarif model Marka Kalem; de ..
Marka Kalem; dünyanın önde gelen kalem üreticileri ve distribütörleri ile işbirliği sayesinde, birçok marka ve geniş bir ürün yelpazesiyle uygun fiyatlarla yüksek kaliteli ürünler sunuyor.

Yazı yazmaya yedi yaşında başlıyor olabiliriz, ama kişisel beğeni ve zevkimiz doğduğumuz gün oluşmaya başlar…
Kişiliğimizi tarzımız, tarzımızı da seçimlerimiz yansıtır. Hatıralarımızla özdeşleştirdiğimiz bize özel eşyalarımızdan biri uğurlu kalemimizdir.

Montblanc, Graf von Faber Castell, Cross, Montegrappa, Visconti, Caran d'ache, Monteverde, Parker, Sheaffer, Waldmann, Waterman, Lamy, Kaweco, Scrikss gibi dünyaca ünlü ve önemli markaların üstün kaliteli dolma kalemleri, roller, tükenmez ve versatil kalemlerini bulabilirsiniz.
Ayrıca kol düğmeleri, masa aksesuarları, hem hanımlara hem de beylere hitap eden cüzdan, kartvizitlik, kredi kartlık, Ajanda - Organizer ve anahtarlık gibi deri ürünlerini de Marka Kalem;'de bulabilirsiniz.

En güzel yazılarınızı yazacağınız, en özel imzalarınızı atacağınız kusursuzluk ve kaliteyi bir arada sunan özel koleksiyon limited edition tükenmez kalemler Marka Kalem; de sizlerin beğenisine sunuluyor.
Lamy modellerinin tamamı göz alıcı renkleriyle Marka Kalem’ de. dolma kalemleri tutkunlarının vazgeçemeyeceği özel Mürekkep ve Yedekler bütün renkleriyle sizleri bekliyor.

İster koleksiyonunuz için, ister gündelik kullanım ve uzun yazılar için tasarlanmış gösterişli ya da sade ve şık yüzlerce çeşit dolma kalem modeli bulabilirsiniz.