Aynı Gün Kargo

Graf von Faber Castell 2016 Yılın Roller Kalem Platin 145107

5,0 (0 Yorum)

Ürün Kodu : U249184
12.409,00 TL
9.306,75 TL %25 İndirimli


isim yazdır


Graf von Faber-Castell
1761’de Kaspar Faber, Nürnberg yakınlarındaki Stein’da kurşun kalem üretmeye başladı. 4. jenerasyon Baron Lothar Faber 1839’da şirketi devraldığında kurşun kalemi kaliteli bir ürün ve dünyanın ilk markalı yazım gereci haline getirdi. Geçmişi yeniden keşfetmek, bunu geleceğe kusursuz tasarım ve yeni teknoloji ile taşımak onlar için kişisel bir meydan okuma demekti. Bu tutkunun sonucu Graf von Faber-Castell koleksiyonu şekil kazandı. Özenle seçilmiş malzemelerin, fonksiyonellik ve mükemmel estetiğin birleşimi ile Graf von Faber-Castell "Basitlik İçinde Lüksü" barındırıyor.
Ürün Özellikleri
  • Platin kaplamalı Özel Koleksiyon Serisi Graf von Faber Castell 2016 Yılın Roller Kalemi tüm dünyada sadece 150 adet üretildi.
  • "Pen of the Year 2016 " nın platin kaplama modelinde , özel olarak Vieux-Laque odasının tasarımından ilhan alınmıştır.Elle taşlanmış,Koyu siyah oniks plakalar;itinayla işlenmiştir,platin kaplama çerçeveye oturtulmuş ve elle şekil verilmiş akçaağaç ile büyüleyici bir bütün oluşturmaktadır.
  • Üzerinde kıymetli taş atölyesi baş ustası Herbert Stephan 'ın kişisel imzasının bulundupu sertifika ,kullanılan onikslerin gerçekliğini tasdik etmektedir.
  • Ayrı ayrı derin siyah oniks yapılmış ve el-zemin plakaları ile süslenmiş platin kaplama namlu alevli akçaağaç taneli.
  • Siyah rollerball dolum Uzun ömürlü.
  • Kalemin kapak zemin bir yönlü Onyx tarafından süslenmiş ve elle parlatılır.
  • "Pen of the Year 2016 " tasarımı için , kendi alanlarında uzman iki sanatçı olan Vieux-Laque odasının restoratörü Silvia Miklin ve Maki-E tekniği uzmanı olan Japon sanatçı Tomizo Saratani ile üç parçaya ayrılan ama öbür taraftan bir bütünü oluşturan özel kutusu bulunmaktadır.