Graf von Faber Castell 2016 Yılın Roller Kalemi Altın 145117

5,0 (0 Yorum)

Ürün Kodu : U249182
27.951,68 TL
20.963,76 TL %25 İndirimli


isim yazdır


Graf von Faber-Castell
1761’de Kaspar Faber, Nürnberg yakınlarındaki Stein’da kurşun kalem üretmeye başladı. 4. jenerasyon Baron Lothar Faber 1839’da şirketi devraldığında kurşun kalemi kaliteli bir ürün ve dünyanın ilk markalı yazım gereci haline getirdi. Geçmişi yeniden keşfetmek, bunu geleceğe kusursuz tasarım ve yeni teknoloji ile taşımak onlar için kişisel bir meydan okuma demekti. Bu tutkunun sonucu Graf von Faber-Castell koleksiyonu şekil kazandı. Özenle seçilmiş malzemelerin, fonksiyonellik ve mükemmel estetiğin birleşimi ile Graf von Faber-Castell "Basitlik İçinde Lüksü" barındırıyor.
Ürün Özellikleri
  • 24 ayar altın kaplamalı Özel Koleksiyon Serisi Graf von Faber Castell 2016 Yılın Roller Kalemi tüm dünyada sadece 30 adet üretildi.
  • Graf von Faber-Castell yılın kalemi 2016 Çin'de icat edilen ve geçmişinin Shang Hanedanlığı'na (M.Ö. 1600-1046 )kadar uzandığı ispatlanan lake sanatı ile işlenmiştir.
  • Özel Sınırlı Üretim birinci elden siyah, daha sonra parlak ve yanmış birkaç kez boyanır üç tabak ile bezenmiştir.
  • Bundan sonra sanatçı sevgiyle lake üzerinde motifi çizer ve farklı tonlarıyla 24-ayar altın tozu ile hala ıslak çizim birkaç kez serpilir. Bu hala ek koruyucu cila eserlerle algılanabilecek bir rahatlama ile sonuçlanır. Kapak zemin ve elle cilalanmış bir yönlü Onyx tarafından süslenmiş.
  • Special Edition, 24 ayar altın kaplama namlu 24 ayar altın toz boyalı lake plakalı üç sevgiyle süslenmiş.
  • Siyah rollerball dolum Uzun ömürlü.
  • "Pen of the Year 2016 " tasarımı için , kendi alanlarında uzman iki sanatçı olan Vieux-Laque odasının restoratörü Silvia Miklin ve Maki-E tekniği uzmanı olan Japon sanatçı Tomizo Saratani ile üç parçaya ayrılan ama öbür taraftan bir bütünü oluşturan özel kutusu bulunmaktadır.