1930 yılında C. Josef Lamy tarafından Almanya’nın Heidelberg kentinde kurulan Lamy, Almanya’da pazar lideri konumundadır. Dünya çapında 70 ülkeye ihraç edilen Lamy modelleri, Avrupa’nın en ünlü tasarımcıları tarafından dizayn edilmektedir. Modern, farklı ve fonksiyonel tasarımlara sahip Lamy ürünleri, IF (Uluslararası Tasarım Forumu) Good Design, Avrupa Tasarım Ödülleri, Red Dot gibi uluslararası tasarım yarışmalarında 100’den fazla tasarım ödülüne layık görülmüştür.

Şıklığı ve rahatlığı birarada sunan Lamy Dolma Kalemler, Roller Kalemler, Tükenmez Kalemler ve Versatil Kalemler onlarca çeşidiyle Marka Kalem’ de sizlerin beğenisine sunuluyor. Lamy Safari, Al-Star, bir kaligrafi klasiği Lamy Joy, yeni serisi Lamy Dialog piano yanı sıra  Logo, Studio , Tipo, Noto, Balloon, Pico, Econ, Accent Vista, Nexx, Cp1 ve tabiki Lamy 2000 de tamamen Alman el işçiliğinin muhteşem ustalığıyla üretilmiştir. Aradığınız her renk kalem Lamy koleksiyonunda var.  
Lamy modellerinin tamamını ve bütün Lamy yedek ve mürekkeplerini Marka Kalem’de bulabilirsiniz.

 


Lamy Kalem

Yazı yazmanın zevkini rengarenk lamy kalem modelleri ile yaşayın. Lamy kalemler , rahat ve şık görünümü ile kalem severlerin tercihi.


1 2 3