Aynı Gün Kargo

Montblanc Shakespeare Limited Edition Tükenmez Kalem 114349

5,0 (0 Yorum)

Marka
Ürün Kodu : U260867
3.282,40 TL

Bu ürün size 400 TL Hediye Çeki kazandırır.

isim yazdır


Montblanc
Montblanc markasının gelişimi 1906 yılına dayanıyor. Alman kırtasiyeci Klaus Johannes Voss’un, sadece zengin azınlığın alabildiği dolma kalemleri halka yaygınlaştırma isteği, birkaç arkadaşı ile bir araya gelerek dolma kalem imalatına başlamasıyla vücut buldu. Montblanc’ın bu yeni stratejisi ile dolma kalem sadece zenginlerin kullanabileceği bir araç olmaktan çıktı. Bugün ise Montblanc sınırlı sayıdaki özel dolma kalem serileri ile kalem tutkunlarının gözdesi... Sadece kalemde değil saat ve gözlükte de üretimi olan Montblanc etkileyici tasarımları ve kalitesi ile, adını aldığı zirvenin hakkını veriyor.
Ürün Özellikleri
  • 1991 yılından bu yana Montblanc Yazarlar serisi ile edebiyat tarihine geçmiş ünlü isimleri onurlandırmaktadır. Montblanc yazarlar serisinin 2016 yılı özel serisini ünlü İngiliz şair, oyun yazarı ve aktör William Shakespeare (1564-1616) için adamıştır.Shakespeare’ nin en ünlü eserleri olan Macbeth, Romeo and Juliet, Hamlet, Othello and King Lear’ dan ilhan alınarak tasarlanmıştır. Montblanc Writers Edition 1597 William Shakespeare Dolma Kalemin gövdesinin sekizgen tasarımı The Globe Tiyatrosundan esinlenilmiş ve kalemin yüzüğü Shakespeare’ nin en ünlü portresi the Chandos portrait’ de taktığı küpeyi çağrıştırır şekilde tasarlanmıştır.
  • Çevirme mekanizmalı tükenmez kalem,
  • Gövdesi lakedir,
  • Kalemin Siyah beyaz rengi tiyatronun iki yüzünü simgeleyen (Beyaz : komedi - Siyah : trajedi ) renklerden ilham alınarak tasarlanmıştır,
  • Kalemin yüzüğü Shakespeare'in önemli eserlerinin ögeleriyle tasvirlenmiştir.
  • 9000 adet üretilmiş, her kalemin baskı numarası kapağına kazılmışıtır,
  • Özel kutusu ile birlikte.