2017 Ajanda Markalar
Fiyat Aralığı
Ürün Puanı
Fırsatlar
Renk
Sayfa Türü

2017 Ajanda

Moleskine Ajanda 2017

1997 yılında İtalya’da Maria Sebregondi tarafından kurulan Moleskine lüks defter firması not defteri, karalama defteri, eskiz defteri ve ajandanın yanı sıra, cüzdan, çanta ve çeşitli aksesuarlar da üretmektedir.

2011 yılından itibaren yaratıcı yazma ve seyahat koleksiyonları ile Milano Tasarım Haftasında boy göstermiştir. Birçok ürünü ünlü İtalyan tasarımcı Giulio Iacchetti tarafından tasarlanmıştır. 2012 yılından itibaren de Moleskine ürünleri yayılmaya başlamıştır.

Moleskine Ajanda 2017 çeşitleri ile günlük yazma ve not tutma eylemleriniz günlük, haftalık, aylık ve 12 aylık dönemlerin detaylı ve özenli bir planlama halinde belirtildiği çizelgeler ile son derece düzenli hale gelecek ve işlerinizi sırasıyla yoluna koymanızı çok kolaylaştıracak.

Moleskine 2016-2017 18 Aylık Haftalık Batman, Moleskine 2017 Haftalık Panoramik Ajanda ve Moleskine 2017 Günlük Ajanda çeşitlerimiz ile artık çalışmak bir zevk haline gelecek. Notlarınızı dilediğiniz şekilde özenle tutabilecek ve aradığınız bilgiyi anında bulabileceksiniz.

Ev, ofis, okul ortamlarında veya serbest çalışma stiline uygun tasarımları ile Moleskine Ajanda 2017 çeşitleri ile 2017 yılında adım adım başarıya giden yolu keşfedebilirsiniz. Düzenli çalışmanın zevkine varıp, zamanı doğru kullanmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Hayatını Moleskine Ajanda 2016 ile Yönet

Hayatın iniş ve çıkışlarını dengelemek, çalışmayı ve üretmeyi kolaylaştırmak, yaratıcı ve planlı bir zaman yönetimi ile çalışma sürecinizi daha akıcı hale getirmek istiyor ama nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız, doğru yerdesiniz. 2017 yılında hayata temiz bir sayfa açmak ve olağanüstü başarılarla doldurmak için bir Moleskine Ajanda 2017 satın alarak işe koyulabilirsiniz.

Moleskine Ajanda 2017, olağanüstü tasarımı, etkileyici modelleri ve göz yormayan sayfaları ile çalışma alışkanlığınızda devrim yaratacak bir asistan. Kişiselliği profesyonellikle birleştirerek, organizasyonlarınızı, toplantılarınızı, notlarınızı, amaçlarınızı, hedeflerinizi, isteklerinizi tek tek listeleyebilir, aradığınız her şeyi düzenli bir sıralama içerisinde bulabilirsiniz.

Unutulan hiçbir detay olmayacak. Moleskine 2017 Ajandası size tüm işlerinizi sırasıyla gösterir ve kendi kendinizi kontrol etmenizi sağlar. Zor görünen, gözünüzde büyüyen, detaylarında boğulduğunuzu hissettiğiniz tüm karmaşık işleri Moleskine Ajandanın düzenli sayfa tasarımları arasında kolayca hallederek rahatlıkla önünüze bakabilirsiniz. Moleskine Ajanda 2017 sizi zor işlerden çekip kurtarabileceği gibi sevdiklerinizin de hayatını kolaylaştıracaktır.