Ayşe Arman 2019 İyilik Ajandası İyilik Bulaşıcıdır Büyük Boy

Fiyat: 45,00 TL %20
İnternet Fiyat: 36,00 TL

Sipariş vermeniz durumunda ajandalardan tarafınıza 1 adet gönderilecektir. Ajandalardan istemiş olduğunuz modeli lütfen sipariş notu bölümünde belirtiniz.
Paylaş:

Ayşe Arman 2019 İyilik Ajandası İyilik Bulaşıcıdır

  • “Ben bir iyilik hareketi başlattım. Kendi çapımda… Minik bir iyilik hareketi... Tahta kolyelerle başlattım. Sakajewa iyilik kolyeleriyle…
  • Ben hepimize iyi gelecek şeyin İYİLİK olduğuna inanıyorum. Sorumluluk bilinci olduğuna inanıyorum. Bir başkasını düşünme sorumluluğu, yaşadığımız gezegeni düşünme sorumluluğu, ihtiyacı olanlara el uzatma sorumluluğu...
  • Sloganım da: Dünyayı iyilik kurtaracak! Hepimiz, minik minik iyilikler yapacağız. Ve iyilik, halka halka yayılacak. Benim iyilik kolyeleri’yle yapmaya çalıştığım da bu. Nitekim, dalga dalga büyüdü. Ve bir İYİLİK HAREKETİ’ne dönüştü.
  • Her şey bir hayaldi, ama bugün geldiğimiz noktada hayallerin gerçekleştiğini gördüm. Bu elinizde tuttuğunuz ajanda da hayallerimden biriydi: “İyilik Ajandası.” Bu da iyilik hareketimizin bir başka halkası. Satışından payıma düşen gelir Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’nden eğitim bursu alan pırıl pırıl gençlerin eğitimine gidecek.”
  • Boyut: 19 x 24.5 cm