Kaleme İsim Yazdırma


 

Kaleme Yazı Nasıl Yazılıyor?

 

Kazıma yazı işlemi son teknoloji bir lazer kazıma makinesi kullanarak kalemin üst kaplaması hafifçe kazınarak yapılmaktadır. Kazıma yazı rengi, kalemin kaplamasının altında kullanılan metalin rengine bağlıdır. Ayrıca düz yazı ve el yazısı olmak üzere 2 yazı tipi seçeneği sunulmaktadır. El yazısında sadece baş harfler büyük yazılmaktadır.

 

Ne Yazdırabilirim?

 

Standart bilgisayar klavyesindeki her harf, sayı ve karakterler kazınabilmektedir. Buna İngilizce, Yunanca, vb. dahildir. Listemizden seçebilir veya kendinizinkini kopyalayıp yapıştırabilirsiniz. Her kalemin yazı alanı farklılık gösterir. Kalemin boyutu ve eğriliği nedeniyle kazınabilecek karakter sayısı sınırı bulunmaktadır.

 

Oyuncak

Oyuncak

 

Kaleme Yazı Kargomu Geciktirecek Mi?

 

Hayır. Çünkü kazıma işlemini kendi bünyemizde yapmaktayız. Saat 12.00'dan önce oluşturulan tüm siparişler aynı gün kargoya verilebilmektedir.  

 

Kaleme Yazı Ücretli Mi?

 

Kaleme yazı işlemleri ücretsizdir.
 
 

 

İsim Nereye Yazılacak?

 

Kapak üzerine klipse paralel olarak ya da gövdenin uç kısmına kazınmaktadır. Ürün sayfasındaki önizlemeyi kontrol ediniz. Eğer solaksanız veya kalemin kazıma yönünü ters istiyorsanız bize 0216 386 25 26 telefon numarasından ya da info@markakalem.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Oyuncak