LAMY safari ncode Akıllı Yazım Seti All Black LAMY-NCODE

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

LAMY safari ncode Akıllı Yazım Seti All Black LAMY-NCODE

Ürün Kodu : U352903
Marka
  Tükendi!  

LAMY safari ncode Akıllı Yazım Seti All Black LAMY-NCODE

  • Lamy markası, Koreli teknoloji şirketi Neo LAB Convergence ile işbirliği içinde bir optoelektronik yazı sistemi yarattı. Kullanımı basit, yazması eğlenceli, harika! Smartpen LAMY safari all black ncode ile el yazısı notlarınızı ve çizimlerinizi gerçek zamanlı olarak bir tablet veya bilgisayara aktarabilir, düzenleyebilir, organize edebilir, arşivleyebilir ve paylaşabilirsiniz.
  • Nasıl çalışıyor? Dijital kalem, NeoLab Convergence tarafından geliştirilen teknolojiyi kullanır. Bir ucunda küçük bir tarayıcı kalem ucu hareketlerini okur, metni dönüştürür ve ardından akıllı telefona veya tablete gönderilir. Kalemin kendi hafızası vardır, bu nedenle yanında bir akıllı telefonumuz yoksa, veriler kalemin menzil dahilinde olduğu ilk fırsatta gönderilecektir. Kalem herhangi bir kağıda yazılabilir ancak notu dijital ortamda tutmak istiyorsak LAMY safari all black ncode pen ile uyumlu LAMY dijital kağıt defter kullanmalıyız. Defterin her sayfası, mikroskobik çizgilerden oluşan benzersiz bir ncode mikro desenine sahiptir. Kalem tarayıcının her hareketini yakalayabilmesi, sayfanın neresinde ve hangi tarafta olduğunu tam olarak anlayabilmesi onlar sayesinde.
  • Lamy ve Neo LAB Convergence'ın yazı sistemi, yaşam tarzınıza mükemmel şekilde uyacak şekilde tasarlanmıştır. Avangard, zamansız tasarım, olağanüstü dayanıklılık ve mükemmel ergonomi, LAMY safari all black ncode'un küresel bir başarı elde etmesini ve modern tasarımın klasikleri arasında güvenli bir yer edinmesini sağlayacaktır. Gövdenin ön kısmının karakteristik şekli, yüksek yazma rahatlığı sağlar ve dayanıklı, yaylı klips, kalemi, örneğin klipse zarar verme riski olmadan bir deftere takmanıza olanak tanır. Dayanıklı yapısı ve kaliteli, renkli ABS plastikten üretilmiş olması sayesinde kalem yıllarca kullanılabilir. LAMY safari dolma kalemin izleme penceresi kartuşta ne kadar mürekkep kaldığını gösterirken, LAMY safari all black ncode şarj durumunu gösterir. 11 saat kesintisiz yazma için mikro USB kablosuyla tamamen şarj edilir.
  • Dijital yazmanın harika olanaklarının kapısını açan Neo Studio uygulaması, bulut senkronizasyonunu kullanır. Yazılı notlar ve çizimler, uygulamanın kurulu olduğu tüm cihazlara otomatik olarak gönderilir. Bu sayede istediğiniz zaman ve çeşitli cihazlarda son birkaç gün, hafta ve hatta yıllara ait girişleri görüntüleyebilirsiniz. Neo Studio uygulaması, Google PlayTM veya App StoreTM'dan ücretsiz olarak indirilebilir . Neo Studio, el yazısı tanıma programı Myscript sayesinde, el yazınızı 32 dilde basılı metne dönüştürme seçeneği sunuyor. Her sayfa veya sadece parçalar kaydedilebilir ve doğrudan internet bağlantısı üzerinden çeşitli formatlarda paylaşılabilir: jpg, PDF, MP4 veya gif. .
  • Smartpen, bir USB şarj kablosu ve bir LAMY M21 kalem yedeği ile birlikte gelir (dijital yazı için yalnızca siyah ve mavi kullanılabilir).
  • Lamy M21 yedek.
  • Boyut:139 x 13 x 13 mm
  • Ağırlık:24 gram

     


Çok Satanlar