Montblanc Starwalker Ultra Black Tükenmez Kalem 118464

Fiyat: 3.349,41 TL %15
İnternet Fiyat: 2.847,00 TL
U299599

İstanbul içi kurye imkanı


Paylaş:

Montblanc Özellikleri

  • Montblanc Starwalker Ultra Black Tükenmez Kalem 118464 Ortaya çıkardığı eşsiz, dinamik yansımayla tüm bakışları üzerine çeken Montblanc Starwalker ultra black tükenmez kalem, çok değerli siyah reçineden tasarlanan gövdesini karakteristik klips ile tamamlıyor.
  • Yatay çizgileriyle Starwalker koleksiyonunun modern duruşunu sergileyen kalem, yarının dünyası için zamansız bir yasarım ortaya çıkarıyor. Koleksiyonun simgelerinden olan şeffaf tepe noktasının içine Monblanc yıldızını yerleştiren Montblanc kalem, hem kusursuz kalem ucu hem de orijinal tasarımıyla yazı ve tasarım tutkunlarının vazgeçilmezi olmaya aday.
  • Montblanc Starwalker Koleksiyonu Hakkında 2003 yılında lanse edilen ve o zamandan beri markanın en popüler tasarımları arasında yer alan Montblanc Starwalker, dünün, bugünün ve yarının en elit yazı gereçlerini tasarlayan Montblanc’ın yeni neslini simgeleyen en dinamik kalem koleksiyonlarından biri oluyor. Bu koleksiyondaki ergonomik ve fütürist tasarımları ustalıkla hazırlanmış orijinal materyaller ile birleştiren Montblanc, inovatif dokuların ve çığır açan tasarımların mükemmel kombinasyonunu oluşturuyor.
  • Kapakların üzerindeki, kubbeyi andıran şeffaf kısımlarla fark yaratan Starwalker serisi, markanın ünlü logosunu bu özel bölümün içine gizlerken bu kalemler de diğer kalem tasarımlarında olduğu gibi üstün boyutta ince bir işçilik, olağanüstü bir kalite ve kusursuz bir bakış açısı taşıyor. Ergonomik formlarıyla büyük konfor sunarken, füturistik şekil ve çizgileriyle kalemlere yenilikçi bir doku getiren Montblanc Starwalker serisi, son teknolojiyi kullanan modern kalemler tasarlarken geleneksel zanaatçılığın kalitesinden de asla vazgeçmiyor.
  • Dolma kalem, tükenmez kalem ve fineliner kalem olmak üzere üç farklı modelde tasarlanan bu kalemlerin bazıları reçine ile bazıları da reçine üzerine rutenyum kaplama, platin kaplama, rodyum kaplama ya da altın kaplama ile tasarlanabiliyor. Renklerine ve tasarımlarına göre Black Mystery, Red Gold, Midnight Black gibi isimler taşıyan Starwalker serilerinin her biri farklı bir çizgi sunuyor.
  • Montblanc Hakkında Hamburg’da bir kırtasiye sahibi olan Alman Claus Johannes Voss’un 1906 yılında Bankacı Christian Lausen ve Mühendis Wilhelm Dziambor ile bir araya gelmesiyle birlikte serüvenine başlayan Montblanc, arkasında büyük bir deneyim ve güç saklayan dünyanın en prestijli markalarından biri.
  • Montblanc kalemlerinin temelini atan ve Rouge et Noir markasıyla satışa sunulan bu kalemlerin kırmızı kapaklarının yuvarlak 6 köşeye sahip beyaz bir yıldızla değiştirilmesiyle 1910 yılında Montblanc efsanesi resmi olarak hayata geçer. Bu şeklin Avrupa’nın en yüksek dağı olan Mont Blanc dağının zirvesindeki buzullara olan benzerliğinin bir toplantı sırasında fark edilmesiyle birlikte dünyanın en ünlü beyaz yıldızı, dünyanın en ünlü markalarından birinin simgesi haline gelir.
  • Nesilden nesle aktarılan aile yadigarı koleksiyonları tasarlamak için markanın kalıcı dizaynına, ustalığına, stiline ve kalitesine sadık kalan Montblanc, daimi değerlerinin ve mükemmel işçiliğinin geleneklerini yüzyılı aşkın bir süredir benimsiyor. Bugün kalemleri dışında 1935 yılında tasarlanmaya başlanan aksesuarlarla da Montblanc efsanesini birçok noktaya taşıyan marka, lüks tutkunlarının birleştiği zirvenin sembolü oluyor.
  • Kalem Türü: Tükenmez Kalem
  • Gövde: PVD Kaplama

Tercih Edilen İlgili Ürünler