Montegrappa Game of Thrones Lannister Tükenmez Kalem ISGOTRL

İstanbul içi kurye imkanı
  Tükendi!    Gelince Haber Ver


Paylaş:

Montegrappa Tükenmez Kalem Özellikleri

  • Hainlik ve soyluluk, aile ve şeref, hırs ve sevgi, ölüm ve hayatta kalma hikâyelerini içeren Game of Thrones serisi dünyadaki hayranlarının hayal gücünü ve dikkatini çekerek televizyonda en popüler şovlardan biri haline geldi. Montegrappa bu dikkat çekici efsanenin ihtişamını yansıtan yeni serisini kalemseverlere gururla sunuyor.
  • Montegrappa’nın bu koleksiyonu dört temel ailenin her birini temsil ediyor: Stark, Baratheon, Lannister ve Targaryen. Her biri dolmakalem, rollerball ve ballpoint olarak satışa sunuluyor. Kalemlerin cazibesini arttıran en önemli unsurlardan bir tanesi kolektif tarzlarının yanı sıra her biri temsil ettiği ailenin mühür ve amblemlerini taşıyor olması.
  • Bütün gövde ve kapaklar renkli lake yüzeylere sahip olurken kalemin üzerindeki süslemer ise paladyum, 18k altın veya bronz kaplamadan oluşuyor. Game of Thrones yazısı ise kapağın etrafındaki halkaya işlenmiş.
  • Montegrappa’nın Game of Thrones kalemleri siyah ve zengin bir dış kutudan oluşuyor ve ait olduğu ailenin sembolünü taşıyan çift kutu sistemi ile satışa sunuluyor . İçerideki kutu Game of Thrones’a ilham veren tarihi dönemin sembolleri ve ailelerine uygun mühür ve modeler ile kaplanmış olarak hayranlarının karşısına çıkıyor. Serinin gelecek planları içerisinde özel limitli koleksiyonlar bulunuyor.
  • Lannister: House Lannister kaleminde kırmızı ve altın renginin kontrastı hakim. Klipsinde aslan kafası ve kapağın tepesinde ise şahlanmış aslan ‘ Hear Me Roar’ sloganı ile göze çarpıyor. Tudor gülünü anımsatan çiçekli desen ise kapağını süsleyen bir diğer özellik.

Çok Satanlar