Robert Oster Mürekkep

Robert Oster Mürekkep Modelleri

Robert Oster Signature firması, markayla aynı isme sahip olan Robert Oster tarafından, dünyanın en meşhur şarap üreten bölgelerinden, Güney Avustralya'nın Coonawarra bölgesinde kuruldu.

Uzun yıllardır dolmakaleme ve mürekkeplere ilgi duyan Robert, bu alandaki tecrübelerini, doğadan ilham alarak yarattığı canlı mürekkep renkleriyle birleştirerek kalem severlerle Robert Oster Signature markasını tanıştırdı.

El yapımı olan, Avustralya menşeli Robert Oster mürekkepleri özel bir plastikten üretilmiş, mürekkebin içeriğini ışık ve ısı gibi dış etmenlerden koruyan, kırılma riski olmayan özel bir şişede sunuluyor. Geri dönüşümlü PET şişeler, Avustralya'nın ilk karbon nötr plastik fabrikasında üretilmektedir.

Özellikle gölgeli/revnaklı mürekkepler konusunda başarılı olan markanın şu anda 126 rengi bulunmaktadır. Fire and Ice, Gold Antique, Motor Olive gibi renkler markanın köşetaşı renkleri olup, mürekkep dünyasına farklı bir heyecan getirmiştir.

Robert Oster mürekkeplerin kuruluğu ve akışkanlığı orta seviyede olup Vintage ya da Yeni tüm dolmakalemlerde güvenle kullanabilirsiniz. Robert Oster mürekkepleri markakalem.com'dan satın alabilirsiniz. Aradığınız en uygun fiyatlı Robert Oster mürekkepleri markakalem.com'da bulabilirsiniz.