Ürün Listesi


Scrikss Kalem

Scrikss Kalem - Bir Türk Kalitesi ve Başarı Öyküsü

1964 yılından bu yana dünya markası olan Scrikss kalem kökeni itibariyle bir Türk markasıdır ve hem dünyada hem Türkiye’de kısa sürede zirveye ulaşmış ve kaliteli kalem sektöründe adını efsaneler arasına yazdırmıştır. Kalem aksesuarları, dolma kalem, tükenmez kalem, roller kalem ve dijital kalem çeşitlerinin yanı sıra, versatil kalem çeşitleri ile kalem sektöründe ilkleri yaratmayı başarmıştır.

Tasarımlarının tamamına yakını Türkiye’de Hatice Armağan, Melis Goral, Melis Rozental, Kunter Şekercioğlu ve Hülya Çelik gibi parlayan, genç Türk tasarımcılar tarafından üretilmektedir. Üretimi hem Türkiye’de hem de yurt dışında çeşitli ülkelerde yapılan Scrikss kalemlerinin nihai kalite kontrol işlemleri Scrikss’in İstanbul tesislerinde yapılmaktadır. Türkiye sınırları içerisinde ömür boyu satın alma garantisi sunmaktadır. İnce, çok ince, orta ve kalın uç seçenekleri ile yazma deneyiminizi kendinize göre ayarlayarak kişiselleştirmeye olanak sağlamaktadır.

Scrikss Heritage, Scrikss 63, Scrikss Soft, Scrikss 722 W Balıksırtı Desen, Scrikss 39, Scrikss 38, Scrikss 35 ve birçok tasarım harikası koleksiyona sahip olan Scrikss kalemleri krom ve titanyum kaplı kaliteli, dayanıklı ve oldukça şık tükenmez, roller, versatil ve dolma kalem seçeneklerinin yanı sıra hediyelik setleri ile de sizlerin beğenisine sunulmaktadır.

Kaliteli bir Türk markası olma özelliğinin yanı sıra uluslarası yazı araçları organizasyonlarında Türkiye’yi başarıyla temsil etmektedir. Uygun fiyatı Türk tasarım kalitesi ile birleştirerek kullanıcıya sunmaktadır.

Scrikss Kalem ile Eşsiz Yazma Deneyimini Keşfedin

Markakalem alışveriş sayfalarında özel kutusu eşliğinde satışa sunulan, birbirinden güzel, renkli ve kaliteli Scrikss tükenmez kalem, roller, versatil ve dolma kalem seçeneklerini sevdiklerinize bir hediye olarak alabilir veya çalışma masanızın en değerli motivasyon aracı olarak bulundurarak kendinizi Scrikss kalem ile ödüllendirebilirsiniz.

Farklı uç seçenekleri ve kaliteli, sağlam malzeme kullanımı sayesinde yazma akıcılığı ve tutuş keyfi sağlar. Cilalanmış, parlak renk kalitesi ve ömür boyu kullanım garantisi ile asla solmaz ve kalite özelliklerini yitirmez. Birçok modelde krom kaplama iridyum noktalı çelik uç, cilalı krom aksesuarlar ile sorunsuz kullanım deneyimi yaşatmaktadır. Kartuşlu ve pistonlu dolmakalem mekanizma çeşitlerinin yanı sıra, çeşitli renklerde tükenmez kalem ve mekanik kurşun kalem seçenekleri Markakalem alışveriş sayfalarımızda mevcuttur.