TF EST 1968 Tourbillon Kol Düğmesi CT-PR02

Fiyat: 3.609,58 TL %15
İnternet Fiyat: 3.068,13 TL
U302441

İstanbul içi kurye imkanı


Paylaş:

T F Est.1968 Automatic Kol Düğmesi CT-PR02 Özellikleri

  • İlhamını saatçilik dünyasından alan TF Est. 1968, 2010 yılında Freddy Tschumi tarafından kurulan genç bir marka olmasına rağmen sıra dışı tarzı, kalitesi ve yenilikçi çizgisi ile kısa sürede global markaların arasına girmeyi başardı.

  • lk tasarımlarının arasında kol düğmelerinin yer alması nedeniyle marka için ayrı bir yere sahip olan TF Est. 1968 Kol Düğmesi Koleksiyonu, değişen moda dünyasına orijinal bir çizgi katan yaratıcı tasarımıyla saat yapımcılığının izinden gidiyor.

  • Gömlek manşetlerinin üzerinde benzersiz bir etki bırakan kol düğmelerine büyük bir yer veren İsviçreli marka; tasarım, materyal ve tarz açısından farklılık gösteren 20’yi aşkın modeli ile büyük bir çeşitlilik yaratıyor.

  • Saatçilik dünyasından esinlenen en az bir unsur içeren TF Est. 1968 kol düğmeleri, saat tutkunlarına yeni bir cazibe noktası sunarken kaliteden asla fedakarlık etmeden erişilebilirlik kodlarını kimliğine kazıyor.

  • Hava ve su geçirmeyen ve her türlü darbe ve şoklara karşı dayanıklı olan kol düğmesi,hem özellikleri, hem ilham noktası, hem de tarzıyla modern erkeklerin favori aksesuarı olmayı garanti altına alıyor."


Tercih Edilen İlgili Ürünler