Dupont Çakmak

Markalar

Fiyat Aralığı

Ürün Puanı

Dupont Çakmak

Dupont

Yüz kırk yılı aşkın bir süredir hizmet veren petrokimya devi Dupont firmasının dünyaca ünlü tasarım harikası çakmakları üretime başlandığı günden bu yana çakmakta kalitenin zirvesi olarak bilinmektedir. Yeniden doldurulabilen, alevli ateşleme özelliğine sahip, krom ve lake gövde yapısıyla tasarlanmış, şiddetli rüzgardan etkilenmeyen ve zorlu doğa koşullarına sahip çok sayıda, birbirinden şık tasarımlarla üretilmiş Dupont çakmak seçeneği bulunmaktadır.

Petrokimya Devi Dupont Firmasından Tasarım Harikası Çakmak Çeşitleri

Dupont Defi Extreme, Dupont Slim, Dupont Chinese, Dupont Minijet, Dupont Maksijet, Dupont Atelier, Dupont Ligne2, Dupont Gold, Dupont Lacque, Dupont Gastby ve daha birçok birbirinden kaliteli koleksiyonların farklı renklerdeki ürün seçeneğini alışveriş sayfalarımızda bulabilirsiniz. Dupont çakmakları denilince ilk aklan gelen özelliği dayanıklılık ve kalıcılıktır. Dupont, üretime geçtiği günden bugüne değin, kaliteli, şık ve aile yadigârı çakmakları kullanıcıların beğenisine sunma sorumluluğu ile hareket etmektedir. Yeryüzünde bilinen en lüks ve kaliteli çakmak tasarımlarını bir tutku ile birleştirerek dünya çapında seçkin kullanıcılara ulaştırmaktadır.

Özenle seçilmiş hammaddeler birbirinden yetenekli zanaatkârların elinde yenilikçi teknoloji ile buluşur ve birbirinden farklı ve güzel özelliklere sahip Dupont çakmakları ortaya çıkar. Dupont tasarım atölyelerinde yeni tasarımcı fikirler hayat bulur ve kaliteye dönüşür. 1872’den günümüze değin en özenli Fransız tasarımcıların ellerinde olağanüstü Dupont çakmak ürünleri hayat bulmaktadır. El işçiliğinin en son teknoloji ile birleştiği üretim birimlerinde günümüzden geleceğe doğru uzanan kalıcı ve dayanıklı, birbirinden seçkin Dupont koleksiyonları doğar ve dünyanın dört bir yanına gönderilir.

Neden Dupont Çakmak? Meneviş ve burma çizgi gibi ince gravür sanatı tekniklerinin kullanılması, S.T.Dupont’un diğer markalardan farklı en önemli üstün özelliğidir. Hassasiyet teknikleri, mikro mekanik ve ince elmas uçlu araç gereçleri sayesinde ürünlerin parlaklığı keskinleştirilir. Her biri değerli bir taş gibi oyulur ve yontulur. Yüz kırk yıldan fazla bir zamandır, duayenlerin, ileriyi görenlerin ve sanatçı ruhlu kimselerin tercihi olmayı sürdüren Dupont, asaletin simgesi olmuştur. Dupont çakmakları, seçkin kimseler için seçkin ürünler üretme anlayışına firmanın özel atölyelerinden doğarak siz değerli müşterilerimiz ile Markakalem alışveriş sayfalarımızda buluşmaktadır.