İçerik (Liste)

İsviçre Ordu Çakıları

Classic

Delemont Serisi

Kilitlenebilir Çakılar

Limitli Üretim

Sturdy Pocket Tools

Elegant Pocket Tools

Çanta

SwissCard

Swistool

Aksesuarlar

Manikür Pedikür Set


Victorinox Çakı

Markalar

Fiyat Aralığı

Ürün Puanı

Victorinox Renk

Victorinox Uzunluk

Victorinox Genişlik

VictorinoxYükseklik

Victorinox Çakı

Victorinox Çakı - İşlevselliğin Canlı Renklerle Buluşması

İlk kez 1884 yılında Carl Elsener’ in girişimiyle başlayan Victorinox markası bugün dünyaca ünlü İsviçre çakısının resmi sağlayıcısıdır. Yıllarca İsveç ordusuna çakı üreten Victorinox markası, bugün saat, çanta ve tekstil sektöründe de pek çok kaliteli ürüne imza atmaktadır.

Çıkış noktası itibariyle temel üretim malzemesi olarak paslanmaz çelikten üretilmektedir. Çok geniş bir fonksiyon çeşitliliğine sahiptir. Doğrama, dilimleme ve kesme işlemleri Victorinox çakı ile olduğundan çok daha fazla kolaylaşır ve pratik bir deneyime dönüşür.

Ayrıca, NASA’nın da astronotlar için ekipman olarak Victorinox çakılarını tercih ettiği bilinmektedir.

Neden Victorinox Çakılarını Tercih Ediyorlar?

Victorinox çakılarının dağcılık, askeri gereksinimler ve zorlu koşullarda çokça tercih edilmesinin nedeni, bu alanda dünyanın en iyisi olması ve marka kalitesini yıllardır açık ara sürdürmesinden kaynaklanır.
Victorinox çok amaçlı çakıları, İsviçre Ordu Çakıları, Victorinox Swiss Tool, Victorinox Swiss Card, Victorinox Classic ve Victorinox Delemont serisi gibi birçok tasarım harikası, ergonomik ve kullanım kolaylığı sağlayan ürün grubu ile bilinmektedir. İsviçre Ordu Çakıları Victorinox markasının en bilinen ürün grubudur. Çok amaçlı kullanımı, çeşitli ebat seçenekleri ve işlevsel kombinasyonları ile ön plana çıkmaktadır. Sağlam dış yüzeyi, korozyona

karşı korumalı kara oksit çelik kaplaması, özel cilası ve çok amaçlı kullanım özelliği ile seçkin bir ürün olma niteliği taşır. Özellikle Victorinox Card adlı ürünün, günlük şehir kullanımında çakı taşımanın zorluklarını en aza indirmek isteyen kullanıcılar için çakı taşımayı tıpkı bir kredi kartı taşımak kadar kolaylaştıran bir ürün olduğunu söyleyebiliriz. Bir çift küçük makas, küçük bir bıçak, ince bir tornavida, plastik bir kürdan, cımbız ve ince bir tükenmez kalemden oluşmaktadır. Victorinox Card ile tüm bu ürünleri

ince bir kredi kartı gibi taşımanız mümkün olmaktadır. Victorinox aksesuar grupları da en az temel çakı ve bıçak ürünleri kadar kaliteli ve sağlam malzemeden üretilmektedir. Bu nedenle aksesuar, çanta ve kılıf gibi ürünlerde de Victorinox’un tamamlayıcısı yine bir Victorinox olmaktadır. Her keseye ve kullanım amacına uygun, ihtiyacınıza göre üretilmiş bir Victorinox ürününü alışveriş sayfalarımızda bulabilirsiniz.