Hakkımızda

Markakalem.com internet sitemiz 2012 yılında kurulmuştur.

İnternet sitemiz ,2001 yılında kurulan Panel Kırtasiye mağazamızın içerisinde bulunan Pen Shop bölümündeki lüks kalem ve prestijli ürünleri içermektedir. Bir diğer ve ilk internet sitemiz www.panelkirtasiye.com prestijli ürünler dışında , oyuncak, kırtasiye , sınav ve test kitabı , yabancı dil kitapları , puzzle , çanta… gibi ürün gruplarını da ayrıca içermektedir. Ancak zamanla sadece kalem ve prestijli ürün gruplarını içeren daha butik bir internet sitesi kurmaya karar verdik .
Markalalem.com internet sitemiz de bulunan tüm ürünler kalem severlere hitap etmektedir. Tüm ürünler markalıdır ve firmamız direkt distribütör firmalar ile çalışmaktadır. Satın alınan ürünler ile ilgili herhangi bir sorun olması durumunda direkt distribütörler ile irtibata geçilmektedir.


Türkiye’de satılan markalı ürünler dışında kalem severlere hitap edebilecek bazı özel markalar için dünyanın çeşitli yerlerinden ithalatta yapmaktayız. El işçiliğinin ana merkezi olan uzak doğudan gelen Namiki , Twsbi , E+ M , mürekkep markasında dünyanın bir numarası Jherber bunlara bir kaç örnektir.

İlkemiz , tamamen alışılagelmişin dışında ; müşterilerimiz ile birebir sıcak iletişimden geçmektedir. Bazı markaların satışının yapılmasından sitenin işleyişine kadar bir çok aşamada müşterilerimizin vermiş olduğu değerli fikirler ile ortak hareket etmekteyiz. Bunların yanında her türlü teknolojik gelişimi birebir takip etmekteyiz, sitenin her alanda canlı kalmasını sağlamak ve müşterilerimizin en kolay şekilde alışveriş yapmasına ortam hazırlamaya çalışmak için elimizden geleni yapmaktayız. Zamanın sizler için ne kadar değerli olduğunu biliyoruz ... Keyifli alışverişler dileriz...

Saygılarımızla ..