İade ve Değişim


İade

İnternet sitemizde almış olduğunuz ürünü teslimat sonrasında iade edebilirsiniz. Kullanılmamış ve paketi açılmayarak satılabilirliği bozulmayan ürünler iade alınabilmektedir. Ürünlerin iadesi için belirtilen yasal süre 14 gündür ancak bir Markakalem müşterisi olarak internet sitemizden satın aldığınız ürününüzü tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 30 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değişimini sağlayabilirsiniz. Havale ile vermiş olduğunuz bir siparişi iade etmek istediğinizde ürünü kargoya teslim ederken içerisine durumu anlatan bir not ile iade yapabileceğimiz banka hesap bilgilerinizi göndermenizi rica ederiz. Ya da 0216 386 25 26 numaralı telefondan çağrı merkezimizi arayarak da bilgi verebilirsiniz.

**Herhangi bir kusuru bulunmayan elektronik cihazlarda değişim ve iade hakkı bulunmamaktadır. Bu konuda ürün almadan önce ihtiyacınızı belirlerken dikkatli olmanızı rica ederiz

 

Değişim

İade koşullarına uygun olan ürününüzün değişimi yapmak istediğiniz takdirde kargo aracılığıyla mağazamıza gönderebilirsiniz.