Pelikan 40 Years of Souveran Limited Edition Dolma Kalem

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Pelikan 40 Years of Souveran Limited Edition Dolma Kalem

Ürün Kodu : U367824
Marka
  Tükendi!  

Pelikan Ürün Özellikleri

 • Pelikan, Souverän'ın 40. yılını Exclusive Limited Edition ile kutluyor.
 • 1982'den beri tüm Souverän® ailesi yazı araçlarını ayıran bir özellik vardır. Bu erdeme kalıcılık denir. Herkes uyum sağlayamaz ve yine de kim olduklarına sadık kalamaz. Güçlü bir karakter ve özgünlük ister. Örneğin, mükemmel Pelikan şeritleri, Souverän® markasının açık bir simgesidir. Onlarca yıldır, dünyanın dört bir yanındaki hayranlar için bir hayranlık kaynağı oldular. Siyah-yeşil çizgili yıldönümü simgesi, bir hükümdara yakışan bu klasik statüye saygı duruşunda bulunur. Yeni özel sınırlı sayıdaki eski arzuları, asla solmayacak arzuları yeniden alevlendiriyor.
 • Souverän M800 boyutundaki bu muhteşem Sınırlı Üretimin öne çıkan özelliği altın yüzük. İnce çizgiler elmas zeminlidir ve özlü Souverän® çizgili tasarımın önemini vurgular. Bu son derece arzu edilen yazı aracını sonsuz bir zarafetle aşağı yukarı koşturuyorlar. Sınırlı bir üretime yakışır şekilde karmaşık detayları bir araya getiren son derece zarafetin simgesidir.
 • Kapağın ucundaki metal logo, özellikle yeşil lake ile tamamlanan ince işlenmiş çizgileriyle dikkat çekeceği kesin. Bu efsanevi detay, Pelikan'ın o çok eski duygusal bağı nasıl yeniden kurduğudur. Tüm birinci sınıf Pelikan yazı gereçlerinin en önemli özelliği olan kavisli, gaga benzeri bir klips içerir.
 • Bu klasik, amiral gemisi ürün, Souverän® markasının özlü işareti olan benzersiz ince çizgilerle kaplıdır. Titizlikle üretilen çizgili malzeme ustalar tarafından ölçüye göre yapılır. Her şerit, bireysel nüanslara sahiptir; hiçbiri diğerine benzemez. Bu birinci sınıf, benzersiz işaretler, sonsuzluğun gerçek bir ifadesidir.
 • Sanatsal uçlar, her birinci sınıf Pelikan dolma kaleminin taçlandıran ihtişamıdır. Onlarca yıldır deneyimli zanaatkarlar bu uçları el yapımı yaptılar ve nadir yeteneklerini onları mükemmelleştirmek için kullandılar. Bu sınırlı üretim, olağanüstü telkari kabartmalı 18 ayar altın uçla taçlandırılmıştır. Kâğıt üzerindeki her vuruş, olağanüstü pürüzsüz bir yazma deneyimi vaat ediyor. Tam anlamıyla Pelikan.
 • Özel efektli orijinal bir küp: Siyah çizgili lüks hediye kutusunun kulpunu yukarı çekin ve kenarlarını açın. Bu sınırlı üretim, sanki sahnedeymiş gibi parlayacak. Yıldönümü etiketi taşıyan koyu yeşil Pelikan Ink 4001® şişesi eşlik eder. Altın rozet, bireysel seri numarasının bir gravürünü içerir. Ayrıca, bireysel baskı no. Sınırlı Üretimin son parçasında bulunabilir - burada dünya çapındaki toplam 888 parçanın 008'i. Bu nadide güzelliklerin eşsizliğini mühürler. Onurlu bir performans sunmak için her şey bir araya geliyor.
 • Kalem Türü:Dolma Kalem.
 • Hepsi rodyum dekorla vurgulanan M boyutunda ince işlenmiş 18 ayar altın uçlar.
 • Her dolma kalem, eşleştirme mürekkebi ile birlikte bir hediye kutusunda sunulur.
 • 888 kalemle sınırlıdır
 • Renk:Siyah-yeşil.

 


Çok Satanlar