Visconti Rembrandt Turuncu Tükenmez Kalem 484NLA

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Visconti Rembrandt Turuncu Tükenmez Kalem 484NLA

Ürün Kodu : U241286
Marka
  Tükendi!  

Visconti Ürün Özellikleri

  • İtalya’nın her bir köşesi sanatla dolu şehri Floransa’da doğan Visconti, uzun yıllardır bu işin içinde olan dünyanın en lüks kalem markalarından biri olarak her kalem tasarımıyla birbirinden farklı hikayeler sunuyor. Olağanüstü güzellikteki kalemlerini Rönesans Floransa’sını yansıtan detaylarla buluşturan Visconti, 1988 yılında Dante Del Vecchio tarafından kurulduğundan beri büyük bir tutku ve yaratıcılıkla hayranlık uyandıran tasarımları hayata geçiriyor.
  • Floransa’daki 15. yüzyıldan kalma bir villada tasarlanan Visconti kalemleri, Floransa ile olan sınırsız bağını bir kez daha gösterirken, her zaman İtalya üretimi olmayıp sadece Floransa üretimi olduğunu vurgulayarak İtalya’nın Rönesans dönemindeki en değerli sanat şehrinin önemini de ortaya çıkarıyor. En ince detaylarda bile yüksek bir kaliteyi göz önünde bulunduran kalem ustası, Vecchio’nun kişisel tutkusuyla doruğa çıkan geniş bakış açısına sahip kalemleriyle yazı sanatına benzersiz bir katkı sunuyor.
  • Işığın ve gölgelerin ressamı olarak tanınan, Hollandalı ressam Rembrandt’ın kendine özgü tarzını ve çizgisini yansıtan chiaroscuro ismindeki ışık ve gölge oyunlarıyla çizdiği tablolardan ilham alan Visconti Rembrandt Orange dolma kalem, turuncu renkli özel tasarımıyla ışıkta ve gölgede bambaşka bir güzellik ortaya çıkarıyor.
  • Kalem Türü:Tükenmez Kalem
  • Uç:Paslanmaz Çelik
  • Gövde:Reçine

Çok Satanlar