LAMY KALEM
LAMY Kalem

LAMY Kalem Modelleri

Lamy kalem, 1930’lardan günümüze değin yazma deneyimini tutkuya dönüştüren bir Joseph LAMY tarafından kurulmuş bir Alman markasıdır. Bugün, yalnızca Almanya’ nın değil, tüm dünyanın önde gelen kalem markası özelliğini taşımaktadır. Modern, işlevsel, kullanışlı ve kendine özgü tasarımları ile muadillerinden ayrışan LAMY marka kalemler, dünyaca ünlü tasarımcıların elinden doğarak, tüm dünyada kalem tutkunlarının bir numarası olmuştur. LAMY marka kalem setleri, tamamen mükemmellik ve sadelik adına tasarlanmaktadır.

LAMY Kalem Çizim Fiyatları

Bir Bauhaus Tasarım Harikası

LAMY kalemleri, minimalist yaklaşımı temel alan Bauhaus tasarım ilkelerine göre tasarlanır ve kalemin işlevi ve tasarımı arasındaki uyum ilk anda göze çarpar. Tasarımında, kullanıcı için cazip, modern fakat her şeyden önemlisi işlevsel olması gözetilmektedir. Ergonomi ve tutuş her zaman en önde yer alır. En önemli özelliği elinizi yormaması, hafif ve kullanışlı olmasıdır. İnce, geniş ve orta uç seçeneklerinin yanı sıra sağ ve sol el uyumluluğu bulunur. Tükenmez kalem teknolojisi, çevirmeli mekanizma teknolojisi, basmalı sistem ve multifonksiyon sistem gibi çeşitli üretim teknolojileri kullanılarak üretilebilmektedir.

Bir Alman tasarım harikası olan LAMY kalem markası, her türden kullanıcıya ve her bütçeye uygun bir LAMY kalem ile herkesi bu eşsiz yazma deneyimi ile tanıştırmayı hedeflemektedir.

LAMY kalem serisi ile yazma deneyiminiz başka hiçbir kalemde bulamayacağınız kalıcı bir etkiye dönüşür. Parmaklarınızın arasındaki eşsiz ve yumuşak dokunuşu, kalemin kâğıt ile temasında gerçekleşen mükemmel etki ile kendinizi yazmaktan alıkoyamadığınızı hissedersiniz. LAMY kalem serisi ile yazı yazarken düz çizgiler elinizin altından kolayca ve göz alıcı bir biçimde kayar. LAMY kalemin kâğıt ile buluşması esnasında yaşanan o kısa anda yazma tutkusunu yeniden keşfedersiniz.

Bugünkü anlamda modern LAMY tasarımları Gerd A. Müller’in tasarımları ile başlamıştır. Bugün Richard Sapper, Franco Clivio, Knud Holscher ve daha birçok ünlü tasarımcının tasarım harikası ürünleri bulunmaktadır. En popüler LAMY kalemleri arasında LAMY Safari, LAMY Al-Star, LAMY Imporium gibi seriler yer almaktadır. Bunların dışında, LAMY ABC, LAMY Accent, LAMY Cp1, LAMY Dialog, LAMY Econ, LAMY Joy, LAMY Linea, LAMY Logo ve daha birçok mükemmel tasarım ürünü kalemleri alışveriş sayfalarımızda bulabilirsiniz.