LAMY Dolma Kalem

Lamy Dolma Kalem ile Kişiliğinizi Yeniden Keşfedin

Kendini özel ve biricik hissetmek herkesin hakkıdır. Bir insanın kendini çok özel hissetmesini, kişiliğini keşfetmesini ve kendini tanımasını sağlayan en güzel tecrübe şüphesiz el yazısıdır.

1930’da C. Josef Lamy tarafından Heidelberg’de kurulan Lamy firması, 1952’den sonra sürekli bir yükseliş dönemine girmiş, günümüze değin uzanan üstün kalite özelliklerine sahip Lamy dolma kalem serilerini yılda ortalama 7 milyon kullanıcıya ulaştırmıştır.

Lamy dolma kalemlerinin ilk olarak 1966 yılında Gerd A. Müller’in Lamy 2000 koleksiyonu ile başlayan üstün tasarım harikası ürünleri günümüze değin dünyaca ünlü birçok tasarımcının imzası ile genişlemiş ve dünya çapında 100’ün üstünde tasarım ödülüne layık görülmesini sağlamıştır.

Birbirinden nitelikli, rengârenk ve her biri ayrıcalıklı bir koleksiyonun ürünü olan Lamy Al-Star, Lamy Safari, Lamy Studio, Lamy Lx, Lamy Dialog, Lamy Vista, Lamy 2000, Lamy Scala, Lamy Imporium, Lamy Accent ve Lamy ABC ile hem kendinizi keşfedebilir, hem de sevdiklerinizi, arkadaşlarınızı, eşinizi, sevgilinizi ve ailenizi bu eşsiz ürün ile tanıştırabilirsiniz. Farklı ebatlarda ve kolay bulunabilen uç seçenekleri ile yazma eylemini rahatlıkla kişiselleştirebilir ve çok işlevli geniş ürün yelpazesinden birini seçebilirsiniz.

Alman teknolojisinin, çeşitli sanat akımı ve sanatçılarla buluştuğu tasarım harikası, ödüllü Lamy dolma kalemlerin her biri hem üstün Alman teknolojisinden esinlenir hem de her biri büyük oranda el işçiliği ürünüdür. Yazma deneyiminizi özel bir hikayeye dönüştürmek, yazmaktan keyif almak ve bu keyfi sevdiklerinize armağan ederek baktıkça sizi hatırlayacakları bir hediye vermek için Lamy dolma kalem seçeneklerimize göz atmanızı tavsiye ederiz.

 

Lamy Dolma kalemin Kullanım Alanları

Farklı ürün seçeneklerine sahip Lamy dolma kalemleri sevdiklerinize tek olarak hediye edebileceğiniz gibi set olarak da hediye edebilirsiniz. Lamy dolma kalemleri iş, reklam, hediye, müşteri ilişkileri ve satış promosyonu olarak pek çok amaçla edinebilirsiniz. Lamy dolma kalem ürünlerini dayanıklı plastik gövde özeliği, parlak çelik dolma kalem ucu, kaliteli renkler, kartuşlu ve mürekkepli kullanım için pistonlu mekanizma seçenekleri ile Markakalem alışveriş sayfalarımızda bulabilirsiniz.